Preliminary
|
Played on 2nd May 2019
at Challengers green
|
P. Mullender, S.Dennis, Stewart Thomson, B. Harris [BP] |
K. Barrett, B. Reid, R.Croker, K. Smith [SH] |
T.Buck, J.Brudenell, M. Barron, G. Wallis [SW] |
BYE |
D. Stiggants, G.Brown, J. Hobbs, P. Tidby [PP] |
BYE |
T. Poore, S. Fountain, O. Thake, C. Fountain [PP] |
BYE |
R. Standley, R. Alders, J. Cresswell, T. Hume [PP] |
BYE |
K.Joy, J. Pinson, J. Garner, A. MacKenzie [BP] |
BYE |
D. Baxter, D. Hodgkiss, A. Miller, B. Atkins [PP] |
BYE |
T. Roberts, N. Greenwood, I Sanger, G. Young [SH] |
BYE |
N. Wood, C. Lawrence, A. Paulley, A. Lawrence [BL] |
BYE |
A. Findlay, G. Shand, S. Stephens, B. Stone [BP] |
BYE |
J.Warby, G. Cox, A. Bliss, K. Carruthers [BP] |
BYE |
H. Hinton, A. Leaper, R. Sibley, C. Howard [BSW] |
BYE |
P. Edwards, F.Furlong, G. Rock, D. Avery [G] |
BYE |
C. Weekes, D. Steadman, B, Paulley, C. Kane [PP] |
BYE |
C. Fawkes, P. Ravelin, J. Kingdon, P. Willats [PP] |
BYE |
C. Wilson, B. Shepherd, J. Sweet, C. Shepherd [WIM] |
BYE |
|
Round 1
|
Played on 7th May 2019
at Challengers green
|
K. Barrett, B. Reid, R.Croker, K. Smith [SH] |
T.Buck, J.Brudenell, M. Barron, G. Wallis [SW] |
D. Stiggants, G.Brown, J. Hobbs, P. Tidby [PP] |
T. Poore, S. Fountain, O. Thake, C. Fountain [PP] |
R. Standley, R. Alders, J. Cresswell, T. Hume [PP] |
K.Joy, J. Pinson, J. Garner, A. MacKenzie [BP] |
D. Baxter, D. Hodgkiss, A. Miller, B. Atkins [PP] |
T. Roberts, N. Greenwood, I Sanger, G. Young [SH] |
N. Wood, C. Lawrence, A. Paulley, A. Lawrence [BL] |
A. Findlay, G. Shand, S. Stephens, B. Stone [BP] |
J.Warby, G. Cox, A. Bliss, K. Carruthers [BP] |
H. Hinton, A. Leaper, R. Sibley, C. Howard [BSW] |
P. Edwards, F.Furlong, G. Rock, D. Avery [G] |
C. Weekes, D. Steadman, B, Paulley, C. Kane [PP] |
C. Fawkes, P. Ravelin, J. Kingdon, P. Willats [PP] |
C. Wilson, B. Shepherd, J. Sweet, C. Shepherd [WIM] |
|
Round 2
|
Played on 9th May 2019
at Challengers green
|
T.Buck, J.Brudenell, M. Barron, G. Wallis [SW] |
D. Stiggants, G.Brown, J. Hobbs, P. Tidby [PP] |
R. Standley, R. Alders, J. Cresswell, T. Hume [PP] |
D. Baxter, D. Hodgkiss, A. Miller, B. Atkins [PP] |
A. Findlay, G. Shand, S. Stephens, B. Stone [BP] |
J.Warby, G. Cox, A. Bliss, K. Carruthers [BP] |
C. Weekes, D. Steadman, B, Paulley, C. Kane [PP] |
C. Fawkes, P. Ravelin, J. Kingdon, P. Willats [PP] |
|